Eesti keelEnglish
Presego.com Home

E-maili kampaaniad

Iga turunduskampaania edu sõltub paljuski kampaaniast kuulnud kontaktide arvust. E-maili kampaania pakub soodsaima lahenduse teavitada potentsiaalseid kliente käimasolevatest soodustustest, uutest teenustest või suurenenud tootevalikutest. Samuti on digitaalne kampaania hea viis soovida oma tänastele ja homsetele klientidele näiteks rahulikke pühi või teguderohket uut aastat.

Meie mõtleme Teie ettevõtte jaoks õige kampaania idee, loome atraktiivse ja toimiva e-maili kujunduse ning saadame Teie poolt edastatud kontaktibaasile kvaliteetselt ka kirja teele. Samuti jälgime ning edastame kampaania statistika Teile olulises mahus, et mõõta selle edukust.

Statistika, mida e-kirja puhul mõõta saame sisaldab kontaktide arvu, saadetud unikaalsete kirjade arvu ning kirjade avamise ja nendel olevate linkide klikkimist. Samuti saame teostada kontaktibaasi puhastamise ehk kontaktide eemaldamise, kelle e-posti aadress ei ole enam toimiv. Iga meie poolt korraldatud kampaania juurde kuulub samuti saaja listist eemaldamise võimalus, mis jätab lugejale võimaluse end Teie kampaanianimistust eemaldada.