Eesti keelEnglish
Presego.com Home

Kliendihaldustarkvara

Presego kliendihaldustarkvara on kättesaadav igast arvutist igal ajal sõltumata arvuti operatsioonisüsteemist või internetibrowserist. Tarkvara on täies mahus internetipõhine ja majutatud, seega puuduvad lisakulud serverile ning IT halduskulud süsteemi installeerimisele ja korrashoiule.

Meie kliendihaldus võimaldab paari hiireklõpsuga hallata kogu ettevõttes olevat informatsiooni ning eelkõige klientidega seonduvaid toiminguid. Nii ei ole näiteks uue töötaja lisandumisel vaja tuhandeid tabeleid uustulnukale lahti selgitada vaid piisab ligipääsu loomisest kliendihaldussüsteemi.

Meie lahendus on lihtsasti kasutatav ning sisaldab baasfunktsionaalsuses vaid olulist ja vajalikku. Sellega on tagatud lahenduse arusaadavus ning sobilikkus pea igat tüüpi ettevõtte struktuurile. Mida tuleb aga iga tarkvara soetamise puhul meeles pidada – see peab olema tulevikus edasi arendatav. Presego lahendusi on võimalik kohandada kiirelt ning tarkvara platvorm ei sea piiranguid funktsioonide mahule ega tüübile. Seega on võimalik Teie ettevõtte tarkvarale jooksvalt juurde luua just selliseid lisasid, mis Teil antud hetkel vaja on.

Kliendihaldust on vajadusel võimalik ühildada ka teiste raamatupidamistarkvarade, kassasüsteemide ja laotarkvaradega.

Küsi julgelt lisainformatsiooni kuidas meie kliendihaldus just Teie ettevõttele saab kasulik olla.