Eesti keelEnglish
Presego.com Home

Mobiilne koduleht

Inimesed kasutavad iga päevage üha enam oma mobiiltelefone selleks, et kiirelt internetist omale vajalikku infot leida. Enamik telefone ei võimalda tava kodulehti vaadata või kuvavad neid ebaselgelt. Selleks, et oleksite oma tänastele ja tulevastele klientidele kättesaadavad ka mobiiltelefonide internetilehitsejates on vajalik luua mobiilne koduleht.

 

Mobiilne koduleht

Mobiilne koduleht on Teie kodulehe mini-versioon

Mobiilne koduleht on Teie kodulehe mini-versioon, mis on optimeeritud vaatamiseks mobiil- ja nutitelefonides. Mobiilne veeb sisaldab vähem ja konkreetsemat infot kui arvuti ekraanilt nähtav koduleht ning selles kuvatav info on suunatud peamiselt kiireks kontakti saamiseks. Seda arvesse võttes on näiteks kõik telefoninumbrid kiirelt leitavad ja nendele vajutamine avab telefonis helistamise funktsiooni.

Presego sisuhaldustarkvara sisaldab spetsiaalset mobiilse veebi haldamise liidest, mis võimaldab hoida oma mobiilse kodu infot sama lihtsalt värskena nagu kodulehe oma. Presego mobiilse kodulehe haldusliidese kasutamiseks ei pea arvutist vaadeldav koduleht tingimata kasutama Presego lahendust aga see on soovituslik - nii ei pea ühte ja sama infot mitu korda sisestama.